Apie Tiens

TIENSKorporacija Tianshi, China TIENS Group Co., Ltd. buvo įkurta 1995 m. rugpjūčio 3 dieną Tianjin mieste Kinijoje pono Li Jinyuan.

Į tarptautinę rinką įžengė 1998 m. 2002 m. buvo priimta į Pasaulinę Prekybos Organizaciją. 2003 m. rugsėjo mėn. buvo sėkmingai įtraukta į Amerikos elektroninių akcijų biržos NASDAQ (National Association of Securities Dealers Automated Quotations) registrą ir 2005 m. balandžio mėn. formaliai įstojo į Amerikos Akcijų Biržą (AMEX).

1999 m. lapkričio mėnesį korporacijai TIENS suteiktas kokybės valdymo sertifikatas ISO 9002.

2000 metais JTO TIENS įteikė specialų apdovanojimą už indėlį į pasaulio tautų sveikatos apsaugą.

2001 m. TIENS produktai Tarptautinės Aviacijos ir Astronautikos Akademijos pripažinti geriausiais sveikatinimo produktais aviatoriams ir astronautams ("Best Healthcare Food for Aviators and Astronauts")

2005 m. rugpjūčio 26 d. TIENS Group suteiktas HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Maisto Saugumo Valdymo Sistemos Sertifikatas. TIENS Group buvo pirmoji korporacija vietinės maisto pramonės sektoriuje, kuriai suteiktas šis sertifikatas. Tai patvirtina, kad TIENS Group maisto saugumo valdymas pasiekė tarptautinio lyderio poziciją

2007 m. TIENS Group suteiktas ISO14001 ( "Certificate of Environmental Management Systems") sertifikatas. Šis sertifikatas pažymi kompanijos siekį pagerinti ekologinę padėtį, sumažinti aplinkos taršą dėl įvairių gamybinių veiklų, prisiimti didesnę socialinę atsakomybę, bei pateikti vartotojams ekologiškus produktus.

Daugelis TIENS produktų, bioinžinerijos prietaisų yra apdovanoti PASAULINĖS SVEIKATOS ORGANIZACIJOS aukso medaliais ir kitais apdovanojimais (20 taurių, 49 medaliai, 143 sertifikatai, 170 garbės raštų).

Šiuo metu TIENS yra daugiašakė tarptautinė korporacija, gaminanti aukštos kokybės produkciją, užsiimanti moksliniais tyrimais, pramonine gamyba, tarptautine prekyba, e-verslu, nekilnojamu turtu, švietimu, kultūra, aptarnavimu bei transportu. Pagrindinė TIENS būstinė yra Kinijos sostinėje Pekine Chenczi (Chendersen) verslo centre. Gamybinė bazė išsidėsčiusi Tianjin mieste naujų aukštųjų technologijų zonoje. Gamybiniai plotai užima 260 000 kv. m., iš kurių 120 000 kv. m. yra uždaros patalpos.

TIENS aktyviai vykdo labdaringą veiklą, remdama nukentėjusius nuo stichinių nelaimių ir epidemijų, skatindama regionų plėtrą, žmonių švietimą. Už šią veiklą kompanijos prezidentas Li Jinyuan 2005 lapkričio 20 d. buvo apdovanotas aukščiausiu Kinijos vyriausybės apdovanojimu „Kinijos Labdaros Apdovanojimas“.

TIENS turi filialų ir skyrių 110 šalių ir regionų, o verslą vysto daugiau nei 190 šalių ir regionų. Taip pat kompanija yra sudariusi strateginio bendradarbiavimo sutartis su pasaulinio lygio įmonėmis iš daugiau nei 20 šalių

Savo veiklą pradėjusi nuo vienos rūšies produkcijos ir 2,4 mln dolerių kapitalo, TIENS greitai išaugo į dinamišką ir didelę grupę, organizavo kvalifikuotą, patyrusią distributorių komandą iš 3,5 mln žmonių.

Remdamiesi per 5000 metų sukauptais tradicinės kinų medicinos receptais ir naujausiomis bioinžinerijos technologijomis, TIENS mokslininkai sukūrė sveikatingumo produktų seriją.

Tai produktai, pasižymintys tokiomis savybėmis:

  • padeda išvalyti žmogaus organizmą, papildyti reikiamomis medžiagomis ir reguliuoti fiziologines funkcijas;
  • padeda stiprinti organizmo imunitetą;
  • padeda stabdyti senėjimo procesus;
  • padeda slopinti vėžinius susirgimus;
  • padeda gerinti žarnyno veiklą;
  • padeda mažinti lipidų kiekį ir kt. (žr. skyrių apie Tiens biologiškai aktyvius produktus)

Kurdama sveikatinimo, sveiko maisto, grožio ir buities priežiūros produktus, TIENS Group suteikia aukštos kokybės gyvenimo stiliaus, sveikatos, laimės, grožio ir gerbūvio galimybes daugiau nei 12 mln. viso pasaulio vartotojų.